575-850-626

O nas

Agnieszka Świątek – Krupa  absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Triton Collage w Chicago, Illinois USA. Tytuł MBA uzyskała w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. L. Koźmińskiego i na University of Bradford, UK. Doświadczenie menadżerskie i trenerskie zdobywała w Pepsico International wprowadzając na rynki środkowej Europy marki Pizza Hut i KFC. Stworzyła Dział Personalny w Eurest Poland należącej do Compass Group uzyskując tytuł Najlepszego HR Managera w Europie. Pełniąc funkcje Dyrektora Personalnego i Członka Zarządu IMCG zarządzała zasobami ludzkimi w spółkach należących do grupy w Polsce, Rosji i na Ukrainie. Współpracowała z  AGI, Shorewood  – firmami działającymi w branży poligraficzno – opakowaniowej jako coach i doradca w spółkach w Europie.

Aleksander Kałuża  absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Psycholog, administratywista z doświadczeniem w administracji publicznej oraz podmiotach gospodarczych.  Od 2011 roku związany z PROF-JAM jako członek zarządu i konsultant w licznych projektach rekrutacyjnych.

Tomasz Krupa – ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi im. Leona Schillera w Łodzi na Wydziale Aktorskim. Trener personalny. Specjalista w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Małgorzata Kałużaradca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa zamówień publicznych oraz prawa medycznego i ochrony zdrowia. Jako specjalista w tych dziedzinach współpracuje z krajowymi ośrodkami szkoleniowymi w charakterze prelegenta i konsultanta. Zajmuję się doradztwem prawnym na rzecz spółek oraz podmiotów  sektora publicznego.

Formularz kontaktowy

Rekrutacje

Rekrutujemy średnią i wyższą kadrę kierowniczą, oraz osoby na stanowiska specjalistyczne.

WIĘCEJ

Pracownicy z zagranicy

Zapoznaj się z naszymi propozycjami w poszukiwaniu pracowników zagranicznych.

WIĘCEJ

PROF-JAM Sp. z o.o.

KRS: 0000324883
NIP: 6342709940
REGON: 241127515

  

© 2018 PROF - JAM Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

 

tel.: +48 (32) 700 36 03
fax: +48 (32) 700 36 48
ul. Sobieskiego 11 lok. E6
40-082 Katowice,

Tu nas znajdziesz: